SPD T1 T2
  • SPD T1 T2SPD T1 T2
  • SPD T1 T2SPD T1 T2
  • SPD T1 T2SPD T1 T2

SPD T1 T2

SPD T1 T2 серії YL9-B+C підходить для змінного струму 50/60 Гц, номінальної напруги до 385 В. Він захищає від непрямого та прямого ефекту блискавки або іншої перехідної перенапруги. Конструкція SPD відповідно до стандарту GB18802.1/IEC61643-1.
Купуйте зі знижкою SPD T1 T2 з безкоштовним зразком, виготовленим у Китаї. Yuelong Electric (GHX) є великомасштабним виробником і постачальником SPD T1 T2 у Китаї. Ми спеціалізуємося на SPD T1 T2 протягом багатьох років. Наші гарячі продукти SPD T1 T2 із безкоштовним зразком популярні за кордоном. Ми з нетерпінням чекаємо співпраці з вами в майбутньому.

Надіслати запит    Завантажити PDF

Опис продукту

Купуйте зі знижкою SPD T1 T2 з безкоштовним зразком, виготовленим у Китаї
Якість SPD T1 T2 Особливості
Серія YL9-B+C SPD T1 T2 підходить для змінного струму 50/60 Гц, номінальна напруга до 385 В. Він захищає від непрямого та прямого ефект блискавки або інше перехідне перенапруга. Конструкція SPD відповідно до стандарту GB18802.1/IEC61643-1.
Технічні характеристики якості SPD T1 T2
Ім'я AC SPD T1 T2
Номер моделі YL9-B+C
поляків 4P
Категорія СПД Комбінований тип
Тестова категорія Тест I+II класу
Номінальна напруга Un(V) 385В
в 20 кА
Imax 50 кА
вгору 2кВ
Площа перерізу проводів 6-25 мм²
Спосіб установки 35 мм стандартна din-рейка
Температура навколишнього середовища -40~85 ℃
FAQ СПД Т1 Т2
З: Коли я можу отримати пропозицію та детальну інформацію після надсилання запиту?
A: Відповідь буде надіслано протягом 24 годин.
Q: Яка різниця між вами та іншими постачальниками?
В: У нас є власна дизайнерська коробка з матеріалом PC/ABS.
З: Ви надаєте зразки? це безкоштовно чи додатково?
A: Так, ми могли б запропонувати зразок безкоштовно, але не оплачувати вартість вантажу.
З: Чи можу я отримати зразок для тестування перед тим, як розмістити замовлення?
В: Звичайно!
Питання: як доставка? Тому що вони мені дійсно потрібні терміново?
В: Зразки коштують 2-3 дні. Вартість гуртового замовлення 12-15 днів.
Q:Якщо я хочу розблокувати замовлення, який спосіб оплати ви приймаєте?
A: Ми приймаємо T/T, Western Union, Trade Assurance.
Гарячі теги: SPD T1 T2, оптом, купити, Китай, знижка, якість, низька ціна, купити знижка, виробники, постачальники, фабрика, в наявності, безкоштовний зразок, зроблено в Китаї, CE, 2 роки гарантії, гарячий продаж, гарячий продаж, прямий завод Продаж, пряме постачання з заводу

Пов'язана категорія

Надіслати запит

Будь ласка, надішліть свій запит у формі нижче. Ми відповімо вам протягом 24 годин.
We use cookies to offer you a better browsing experience, analyze site traffic and personalize content. By using this site, you agree to our use of cookies. Privacy Policy
Reject Accept